DİL

Hakkımızda

Hakkımızda

Eşsiz Deniz Manzarası, Ulaşım Kolaylığı ve Harika  Lokasyonuyla Güzel Yalı Residance Atakum'da Sizi Bekliyor.


Güzel Yalı Evleri Residance projemiz Samsun'da otel konforunu kendi evinde yaşamak isteyen ,aylık ve daha uzun süreli konaklamalar için  modern şekilde dizayn edilip donatılmış residance işletmesidir.Samsun  Atakum Sahilinin en güzel lokasyonuna sahip olup, şehrin en kaliteli ve tercih edilen Restorant-Cafe-Eğlence Merkezlerine yürüme mesafesinde dir. Yazın deniz ve  kumsalın keyfini çıkarabileceğiniz, yürüyüşünüzü yapıp, bisikletinizle gezintiler yapabileceğiniz konumdadır.

Güzel Yalı Evleri  1.Blok  6 adet 1+1,1+0,2+2 Dubleks ve 1+1 dubleks daireler den ve 1.İşyeri Care-Restoranttan oluşmaktadir ve Ekim 2014 den itibaren siz değerli yerli ve yabancı konuklarını misafir etmeye başamıştır. 

  Samsun 'a  gelen yerli ve yabancı misafirler düşünülerek inşa edilen GüzelYalı Evleri 2.Blok ta Eylül  2015 de tamamlanmış ve yaşam başlamıştır.

2.Blok 12 Residance Daireden oluşmaktadır.8 adet  dubleks ve 4 adet normal daireler olup 1+1,2+1 ve 2+1 dubleks daireler den oluşmaktadır.

1.katta mevcut daireler Home-office konseptine uygun olarak dizayn ve tefriş edilmiştir.

Modern tarzda tefriş edilen dairelerimizde Bireysel Koımbi sistemi ile ısınma sağlanmakta ve  konforlu Yatak odası,dolapları ;lüks geniş banyolar ve saç kurutma makinası ;ihtiyaçları karşılayabilecek mutfak ve malzemeleri:ankastre fırın-mikrodalga-ocak-Bulaşık makinası-Çay kahve seti-yemek takımları;Oturma salonlarında rahatınız  düşünülerek konforlu yatak olabilen koltuklar,LED TV  ve daha fazlası bulunmakta olup WİFİ ile de internete bağlanacaksız.

Ortak kullanım alanlarında ortak Tam kurutmalı Çamaşır makinamız mevcut olup sizin kullanımınıza sunulmaktadır.

Uzun süreli konaklamalarda bazı daire  tiplerinde katta çamaşır makinası temin edilebilmektedir.

Odalara  Ütü-Ütü masası istendiği taktirde verilmektedir.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle .

Op.Dr.Ercan Demir